Over ons

Jos Leeuwenstijn

Director Marketing & Sales
jos@reciprof.com

Imke van Nieuwburg

Sales
imke@reciprof.com
sales@reciprof.com

Ineke Meijs

Boekhouding
ineke@reciprof.com
finance@reciprof.com

Bart Hekelaar

Inkoop
bart@reciprof.com

Daisy le Brun

Logistiek
daisy@reciprof.com
sales@reciprof.com

Sjak van de Wouw

Magazijn

Patrick Dekkers

Magazijn

Rick Leeuwenstijn

Magazijn

Jo van de Koedijk

Productie

Henny Peters

Onderzoek en productontwikkeling